Субота, 22 січня, 2022

Про МІД

Міжнародний інститут демократій

 

Демократія стала у світі однозначним добром, яке рідко хто наважиться заперечити. Те, що саме їхні країни є “демократичними” говорять всі можновладці – від найцинічніших диктаторів до найвідвертіших лібералів. Те, що їхні країни мають стати більш демократичними – говорять всі без винятку експерти. На тлі цього надзахоплення словом «демократія» ідея впливу громадян на владу часто стає розмитою, а відтак незрозумілою.

Міжнародний інститут демократій є незалежною неприбутковою організацією, яка досліджує проблеми інституційного становлення у країнах перехідних демократій. Основними напрямками діяльності організації є – моніторинг політичної мобілізації, експертні обговорення та круглі столи, опитування громадської думки та експертні опитування. Свою місію організація бачить у становленні якісно нового політичного дискурсу, який сприятиме якісним перетворенням у перехідних демократій та, зокрема, просуванні нових висновків, ідей та смислів, які би сприяли радикальному оновленню українського суспільства.

 

Сергій Таран

Директор Міжнародного інституту демократій

Політолог, співзасновник Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір". Навчання, наукова та викладацька робота в Україні та закордоном: Київський національний університет ім. Шевченка, Академія Істрополітана (Словаччина), Університет Амстердама (Нідерланди), Університет Дюка (США). Співзасновник Інституту масової інформації (Україна). Напрямки діяльності: інституційний розвиток у перехідних демократіях, міжнародна безпека та міжетнічні відносини.

 

Валерій Рябенко

Експерт Міжнародного інституту демократій

 

Координатор соціологічної мережі «Соціовимір». Має значний досвід у творенні горизонтальних громадянських мереж, керівник міжнародної мережі «Четверта хвиля», яка об'єднує українців-трудових мігрантів останньої хвилі. Сфери експертизи: громадська думка, громадянська організація, культурологія

 

 

 

Євген Дикий

Експерт Міжнародного інституту демократій

Активний учасник громадських рухів в Україні та на пострадянському просторі. З 1989 р. член УГС, з 1990 р. - член-засновник Українського комітету "Гельсинкі-90". У 1989-91 рр. - член-засновник СНУМу. У 1991 р. - командир Українського добровольчого загону в Литві. У 1990-92 рр. - активний учасник студентських акцій протесту, зокрема так званої "Революції на граніті", у 1993-95 рр. - перший голова студентського парламенту КНУ Шевченка. У 1995 р. - керівник гуманітарної місії в Чечні. У 1990-93 рр. - член правління Всесоюзного комітету захисту прав людини, голова групи "Міжнародної амністії". У 2004 один з координаторів Громадянської кампанії ПОРА, активний організатор "Майдану". Кандидат біол. наук (2007), у 2001-2008 викладач "Могилянки", з 2012 у НПУ Драгоманова. Сфери експертизи: екологія, сталий розвиток, менеджмент науки та вищої освіти, міжетнічні конфлікти та локальні війни у колишньому СРСР, права людини.

 

Андрій Марусов

Експерт Міжнародного інституту демократій

Має багаторічний досвід дослідницької та адміністративної роботи, зокрема в сфері моніторингу та оцінки, в проектах \ програмах, що реалізовувалися або підтримувалися Міжнародною фінансовою корпорацією, Делегацією ЄК в Україні, Офісом ЮНІСЕФ в Україні, Офісом Світового Банку в Україні, Беларусі та Молдові, ПРООН, Секретаріатом ООН, USAID, Інститутом Відкритого Суспільства (Будапешт), Міжнародним фондом «Відродження», Національним банком України, Інститутом соціології України. У 2007 році був відзначений Головним призом Першого національного конкурсу на краще журналістське розслідування та авторську публікацію із протидії корупції. У 2008 році був номінований від України на Central European Initiative Award for Outstanding Merits in Investigative Journalism, 2008. Сфери експертизи: державні закупівлі, моніторинг та оцінка, аналіз політики, антикорупційна експертиза.

 

Тетяна Орлова

Експерт Міжнародного інституту демократій

Спеціаліст з інформаційних технологій. Реалізація понад  180 піар-проектів і організація інформаційних служб на 7-ми великих промислових підприємствах України. Має значний практичний досвід проведення складних антикризових проектів.

 

 

 

 

Олександр Рудий

Експерт Міжнародного інституту демократій

 

Доктор габілітований політології. Наукова діяльність в Університеті Марії Кюрі-Склодовської у місті Люблін (Польща). Стипендіат Міністерства науки і вищої освіти Польщі. Міжнародний спостерігач під час виборів на території Казахстану, Грузії, Росії. Експерт з питань міжнародної безпеки, НАТО, регіональної безпеки у Східній Європі.

 

 

 

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Архів новин

2022
січня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech