Понеділок, 18 жовтня, 2021

Дослідження

Яка коаліція потрібна Україні?

Ймовірні внутрішньополітичні та зовнішньополітичні здобутки і втрати для країни й політиків з точки зору провідних українських експертів.

Читати далі: Яка коаліція потрібна Україні?

 

Провідні зарубіжні експерти про дострокові вибори, формат можливої парламентської коаліції та українських політичних лідерів

Прес-реліз підготовлено за даними опитування зарубіжних експертів-учасників ХVІІ Економічного Форуму (Криниця, Польща).

Читати далі: Провідні зарубіжні експерти про дострокові вибори, формат можливої парламентської коаліції та українських політичних лідерів

   

Скільки коштували акції протесту проурядової коаліції?

30 травня 2007 у прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція “СКІЛЬКИ КОШТУВАЛИ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПРОУРЯДОВОЇ КОАЛІЦІЇ?”, на якій представлено підрахунок вартості масових заходів протесту та можливі витрати у разі “силового протистояння”. Під час конференції було порівняно фінансові витрати на “помаранчеву революцію” (2004) та “біло-синій майдан” (2007), деталі обчислення, статті витрат та методологію обчислення коштів.  

Читати далі: Скільки коштували акції протесту проурядової коаліції?

   

Україна політична напередодні та після виборів-2006: ймовірні результати виборчої кампанії та сценарії розвитку

Результати опитування громадян України та прогнози політичної ситуації були оприлюднені на прес-конференції в УНІАН.

Читати далі: Україна політична напередодні та після виборів-2006: ймовірні результати виборчої кампанії та сценарії розвитку

   

PR-війни та їх вплив на електоральні настрої населення України на Виборах-2006

динаміка електоральних настроїв населення на парламентських виборах – 2006, очікування виборців щодо майбутньої конфігурації парламентської більшості, рівень довіри виборців до лідерів основних політичних сил  були висвітлені під час прес-конференції (27. 02. 2006)

Читати далі: PR-війни та їх вплив на електоральні настрої населення України на Виборах-2006

   

Київ як електоральне дзеркало України: специфіка передвиборчої ситуації, політтехнологічні та соціологічні міфи

Прес-реліз підготовлено за даними репрезентативного опитування дорослого населення в Києві, а також в центральних, східних та південних регіонах України (Вінницька та Полтавська області; Львівська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька та Харьківська обл.; Крим та Одеська обл.). 

Читати далі: Київ як електоральне дзеркало України: специфіка передвиборчої ситуації, політтехнологічні та соціологічні міфи

   

„Між президентськими (2004р.) та парламентськими (2006 р.) виборами: динаміка та парадокси політичних уподобань українського електорату”

Дослідження підготовлено за даними репрезентативного опитування дорослого населення в центральних, східних та південних регіонах України (Київ, Вінницька та Полтавська області; Львівська обл.; Дніпропетровська обл.; Донецька та Харьківська обл.; Крим та Одеська обл.) та оприлюднено у прес-центрі УНІАН (31жовтня 2005 р)

Читати далі: „Між президентськими (2004р.) та парламентськими (2006 р.) виборами: динаміка та парадокси політичних уподобань українського електорату”

   

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ?

 На прес-конференції було представлено підрахунок вартості масових заходів громадської непокори 2004 року та їх економічний ефект. Зокрема, на прес-конференції було оприлюднено фінансові витрати на «помаранчеву революцію», деталі обчислення, статті витрат, методологію обчислення коштів та названі основні спонсори помаранчевої революції.

Читати далі: СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ?

   

Сторінка 2 з 2

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Архів новин

2021
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech