Вівторок, 19 жовтня, 2021

Аналітика

Внутрішньовидова боротьба у закритій банці української політики

Коли стихли баталії у Верховній Раді, і, нарешті, ніхто не сумнівається в тому, що вибори відбудуться 30 вересня, між штабами "помаранчевих" та "біло-синіх" запанувала тиша. Однак тиша ця уявна.

Читати далі: Внутрішньовидова боротьба у закритій банці української політики

 

Коли компроміс – найгірше з усіх бід

У розпал політичного протистояння зацікавлені сторони час від часу заявляють про готовність до політичного компромісу. Частиною цього компромісу вони бачать низку законів, а то й пакет конституційних поправок, які Верховна Рада має ухвалити аби забезпечити дострокові вибори та уникнути явищ, які призвели до нинішньої кризи.

Читати далі: Коли компроміс – найгірше з усіх бід

   

Політичний клас, який вже не може

Вже 10, а то і 15 років ми бачимо ті самі обличчя. Бачимо ті самі інтриги, сварки і союзи у стилі мексиканської опери і не маємо жодної публічної дискусії з приводу нагальних проблем розвитку країни. Брак такої дискусії – ознака системної кризи не помаранчевих чи біло-блакитних, а цілого політичного класу, якому вже давно немає чого запропонувати українському суспільству. Нічого, окрім себе, гарного.

Читати далі: Політичний клас, який вже не може

   

Нова влада і ЗМІ: прочитав, побачив і ... проігнорував

Виступаючи на Кишинівському саміті ГУУАМ, президент Ющенко заявив, що помаранчева влада вже має чимало успіхів, і найбільш помітними з них він назвав кардинальні зміни у медіа-середовищі

Читати далі: Нова влада і ЗМІ: прочитав, побачив і ... проігнорував

   

Схід—захід: одним хліба, іншим — видовищ

Унікальною рисою України є те, що у нас відбувається одночасне формування досить різних типів політики. Коли на заході України та в центрі — особливо в містах — популярні партії, що тримаються на харизмі своїх лідерів і почасти на ідеології, то на сході та півдні домінує патронаж — політика, в основі якої принцип «я тобі — гроші, ти мені — голоси».

Читати далі: Схід—захід: одним хліба, іншим — видовищ

   

Велике прання української політики?

Метою української системи донедавна було, швидше, відволікти, здемобілізувати народ від масової участі у суспільних процесах. 

Читати далі: Велике прання української політики?

   

Україна аномальна - Україна опозиційна

Парадокси революційної ситуації-2002. За нинішньої політичної системи правляча еліта просто приречена на постійну і невгамовну опозицію, яка вимагатиме радикальної зміни конституційного ладу. 

Читати далі: Україна аномальна - Україна опозиційна

   

Сторінка 5 з 5

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Архів новин

2021
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech