Середа, 18 травня, 2022

Круглий стіл: «Як київській громаді ствердити своє право на вибори міського голови і депутатів міської ради»

Круглий стіл Центру досліджень політичних цінностей за участю народних депутатів, експертів, громадських активістів відбувся 27 березня у прес-центрі інформагентства УНІАН

Детальніше...

Узурпація в Києві: класика з підручників

Толерантна й базована на законі західна демократія передбачає випадки, коли громадян зобов'язують повставати проти уряду. Цей випадок – узурпація влади, однією з форм якої є скасування виборів.

 

Детальніше...

Прес-конференція: "Якщо не асоціація, то що?"

У приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель» 31 жовтня відбулася прес-конференція, на якій обговорювалися сценарії політичного розвитку та перспективи України у разі непідписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

 

Детальніше...

Клуб Волі: сценарії революції і контрреволюції у 2015 р.

В одному з підвалів ресторану, який знаходиться у місті Києві, відбулося засідання закритого Клубу ініціативи Волі "Руна 7". Засідання відбулося 7 листопада і було присвячено революції. Точніше – революціям у світі і перспективам подій в Україні у 2015 році.

 

Детальніше...
Previous
Наступна

ЦЕНТР „СОЦІОВИМІР"

Медіа контентМаніпуляція увагою виборця

Чому українські політики говорять переважно про минуле

 

Українська політика не є ще європейською через свою зосередженість на вирішенні проблем минулого, а не теперішнього і майбутнього.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив політолог Сергій Таран, коментуючи дискусію навколо відзначення 70-ї річниці вигнання із Києва нацистських загарбників.

Експерт зазначив, що вітчизняні політики у своїх розмовах зосереджені переважно на минулому, оскільки так простіше привернути до себе електорат.

"У нас суспільство не зовсім здорове. У здоровому суспільстві політики мали би обговорювати, як боротися з корупцією, як робити економічні реформи. Вони мали би обговорювати ті речі, які вимагають від них дій. А в українському суспільстві політикум говорить про історію, тому що це легше. Так легше мобілізувати виборців", - пояснив Таран.

Він додав, що зараз політичні діячі України мали би обговорювати ті питання, які на вустах їхніх колег з Європи.

"Ви можете собі уявити, щоби питання історії були предметом обговорення в Європарламенті? Щоби, наприклад, німці і французи з'ясовували стосунки, апелюючи до тих чи інших історичних подій? А їм є, що згадати. Що було би з Європейським Союзом?" – поцікавився політолог

 

http://gazeta.ua/articles/politics/_manipulyaciya-uvagoyu-viborcya-chomu-ukrajinski-politiki-govoryat-perevazhno-pro/524866">Gazeta.ua</a>

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Партнери

Архів новин

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech