Середа, 18 травня, 2022

Круглий стіл: «Як київській громаді ствердити своє право на вибори міського голови і депутатів міської ради»

Круглий стіл Центру досліджень політичних цінностей за участю народних депутатів, експертів, громадських активістів відбувся 27 березня у прес-центрі інформагентства УНІАН

Детальніше...

Узурпація в Києві: класика з підручників

Толерантна й базована на законі західна демократія передбачає випадки, коли громадян зобов'язують повставати проти уряду. Цей випадок – узурпація влади, однією з форм якої є скасування виборів.

 

Детальніше...

Прес-конференція: "Якщо не асоціація, то що?"

У приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель» 31 жовтня відбулася прес-конференція, на якій обговорювалися сценарії політичного розвитку та перспективи України у разі непідписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

 

Детальніше...

Клуб Волі: сценарії революції і контрреволюції у 2015 р.

В одному з підвалів ресторану, який знаходиться у місті Києві, відбулося засідання закритого Клубу ініціативи Волі "Руна 7". Засідання відбулося 7 листопада і було присвячено революції. Точніше – революціям у світі і перспективам подій в Україні у 2015 році.

 

Детальніше...
Previous
Наступна

ЦЕНТР „СОЦІОВИМІР"

Медіа контентУкраїна отримала "щеплення Ющенка" на 15 років

Якщо виходити з теорії нового політичного покоління, лише через 15 років після Помаранчевої революції 2004 року можливі якісь нові серйозні революції або потрясіння в Україні, тобто лише в 2019-2020 роках.

Про це заявив на прес-конференції директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.

«Зараз в українській політиці ми маємо наслідки того Майдану 2004 року, і це проявляється в тому, що політика стала більш відкритою. Репресій не так багато, як могло бути, якби Майдану таки не було. І навіть той Янукович, якого ми маємо зараз, був би зовсім іншим, якби він не пережив події «помаранчевої революції». Звичайно, багато хто з політиків, хто виходив на той Майдан, не виправдали очікувань. Проте зараз ми маємо в Україні такий феномен, як «щеплення Ющенка»*, тобто це щеплення від можливих наступних революцій, бо люди розчаровані саме політиками, що виводили їх на вулиці. Хочу тут особливо підкреслити: люди розчаровані не в самій Помаранчевій революції, а саме в тих політиках, які уособлювали собою цю революцію», – зазначив Таран.

Зараз українські громадяни мають достатньо опозиційні настрої, не сприймають дуже багато речей, що відбуваються в Україні, але тим не менш, вони не виходять на вулиці лише тому, що думають, що нинішні політики можуть зробити ті ж самі речі, що зробив Ющенко, зазначив політолог.

«У цьому і полягає нинішній парадокс взаємовідносин влади і народу. Можу ще додати, що Помаранчева революція – це був об’єктивний процес зміни політичних поколінь. Як правило, політичне покоління – це 15 років, і кожного разу, коли нове покоління приходить до влади, відбуваються якісь потрясіння в країні. Це можуть бути як «мирні» потрясіння, так і у вигляді революцій. Якщо згадати історію, то візьміть 1917 рік, додайте 15 років і ми отримаємо 1933 і всі катаклізми, з ним пов’язані: висуванці Сталіна знищили всю ту революційну еліту, яка фактично робила революцію.

І в цю формулу в 15 років укладається вся радянська історія. Підходить вона і для Незалежної України, починаючи ще з 1990 року. Якщо виходити з теорії нового політичного покоління відновно України, то лише через 15 років після революції 2004 року можливі якісь нові серйозні революції чи потрясіння, тобто лише в 2019-2020 роках. Саме в ці роки, за моїми прогнозами, відбудуться серйозні зміни в Україні і лише з приходом нового політичного покоління», – резюмує Таран.

 

http://glavcom.ua/

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Партнери

Архів новин

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech