Середа, 29 січня, 2020Круглий стіл: "Як вигнати прострочену Київраду?"

На круглому столі депутати від опозиції та громадські активісти визначили напрямки з захисту права киян обирати владу

 

 

Про це йшлося на круглому столі, який організувала Ініціатива "Воля".

 

Єгор Соболєв, «Воля»: «Що робити – це запитання зараз до кожної думаючої людини. Причому не лише у Києві, але і у Львові, Донецьку, Харкові, Одесі чи Ровеньках Луганської області. Тому що є багато підстав очікувати, що влада так само знищить і наше право вибирати (і не вибирати) президента, парламент, тощо. Я ні за що не повірю, що стільки "Беркуту" та "тітушок" з таким "мандатом" бити людей зібрали Олександр Попов з Галиною Герегою. І в тюрму не вони нас садили. Бачили б Ви обличчя суддів, які нас туди направили. Чи міліціонерів, які з мигалками везли на окраїну міста за грати.

Віктор Чумак, "УДАР": Потрібна інформаційна кампанія для людей. Якби з нами до Київради приходили 10 тисяч киян – розмова з владою була б іншою. Так само варто звертатися до Євросоюзу напередодні угоди з Україною.

Олександр Бригинець, "Батьківщина": Тепер Попов придумав нову причину збирати Київраду – страхова медицина в Києві. Будуть щоразу придумувати соціальну тему для своїх "зборів". Тому важливо говорити з киянами про їх тотальне обкрадання владою в усіх сферах. І про те, що змінити це можуть вибори.

Андрій Іллєнко, "Свобода": «Ворог виявився винахідливим. Треба діяти з ними як з окупантами, вдаючись до партизанської тактики. Наприклад, робити нестерпним життя депутатів цієї Київради, командирів "Беркуту" та "тітушок". Законними або на межі закону методами. Потрібна адресна персональна дія на тих чиновників, які стають опорою окупаційного режиму»

Анатолій Велімовський, активіст: «Потрібен єдиний штаб опозиції з громадськими активістами, спільний вихід на вулицю, мільйон листівок та підняття людей на київську конституційну революцію».

Іван Крулько, "Батьківщина молода": «Необхідно оскаржувати усі рішення Київради в суді як незаконні. І треба тиснути на парламент, який має призначити вибори міського голови та депутатів Київради».

Ксенія Ляпіна, "Батьківщина": «Потрібно пояснювати людям, за що ми. Влада задіяла потужну інформаційну машину, якої в нас немає».

 


Ярослав Діденко, "Кияни разом": «Депутати погано працюють з людьми. Ми ставимо їм ультиматум – дійте рішучіше. Приходьте раніше в Київраду, блокуйте залу засідань. Парламентарі, блокуйте парламент, поки не призначить вибори. Кличко, Яценюк, Тягнибок мають особисто очолити цю боротьбу».

Олексій Гриценко, "Громадянська позиція": «Лідери опозиції не зацікавлені по-справжньому боротися за вибори в Києві. Потрібний і єдиний опозиційний кандидат у мери».

Леонід Ємець, "Батьківщина": «Потрібно допомагати один одному в різних районах. Тоді виникне вміння досягати спільних цілей»

Юрій Ганущак, експерт в місцевому самоврядуванні: «Потрібно домагатися не лише виборів, але й зміни правил. Потрібні повноваження міському голові. Треба повернути райради. І створити Києву бюджетну незалежність. А щодо протидії – треба пам'ятати, що у кожного "депутата" є болюча точка, як "Епіцентр" у Гереги».

Олександр Чорноволенко, "Батьківщина": «Єдина особа, яка може їх змусити призначити вибори – це Віктор Янукович. І тиснути треба на нього».

Валерій Кубівський, "Звільнимо Київ разом": «Варто створювати альтернативні ради депутатів по районам для контролю за цією владою."

 

"Сергій Таран, "Воля": «Що можуть зробити кияни? Потрібна щоденна робота киян з киняами – своїми сусідами, громадськими організаціями. Зважаючи на те, що найбільшу легітимацію в Києві має опозиція, варто працювати також з депутатами, за яких кияни віддали свої голоси восени 2012 року, аби вони рішуче домагалися призначення виборів - як київського міського голови, так і Київської міської ради»
.

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Архів новин

2020
січня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech